Sinema Hemen Nedir ?
HD kalitesindeki dev bütçeli Hollywood yapımları, Türk ve dünya sinemasının seçkin örnekleri ve beyaz perdenin ödüllü film ve dizilerinden oluşan binlerce içerik istediğin her an seni bekliyor. «Durdur – Başlat» «Geri Al» ve «İleri Sar» gibi komutlarla yönetebileceğin SinemaHemen’de her yaşa hitap eden birbirinden güzel filmler ve diziler mevcut. SinemaHemen servisinden nasıl yararlanırsın?
Platformlar

Kablo TV ile nasıl izlerim?

Altın Sinema Paketi’ne ya da Vizioon Sinema Paketi abone olarak, SinemaTV kanallarını izleyebilirsin. Kablo TV Altın Sinema Paketi ya da Vizioon Sinema Paketi abonesiysen, SinemaHemen servisinden de ücretsiz olarak yararlanabilirsin. SinemaHemen içeriklerini web’den ve istediğim cihazdan izlemek istiyorum dersen, KabloWebTV’ye ücretsiz olarak abone olman yeterli. KabloWebTV uygulamasını indirip kullanıcı adın ve şifrenle SinemaHemen servisine erişebilirsin.

www.turksatkablo.com.tr
126

Turkcell TV ile nasıl izlerim?

Aile Paketi, TV+ Extra Paket, İşte TV+ Avantaj veya İşte TV+ Ekstra abonesiysen, SinemaHemen servisinden ücretsiz olarak yararlanabilirsin. SinemaHemen filmlerini web, cep ya da tabletten izlemek istersen TV+ Full Paket veya Premium Paket abonesi olman yeterli.

www.tvplus.com.tr
0 532 757 22 22

Tivibu ile nasıl izlerim?

Tivibu Ev ve Tivibu Uydu hizmeti ile SinemaTV kanallarını ve SinemaHemen filmlerini kutu üzerinden izleyebilirsiniz. Tivibu Ev/Uydu Sinema Paketi ve Süper Paketleri dahilinde Sinema TV kanalları ve SinemaHemen filmleri yer almaktadır. Tivibu Go hizmeti ile SinemaTV kanallarını ve SinemaHemen filmlerini web’ten, akıllı cep telefonu/tablet ve belirli akıllı televizyonlar içerisinde bulunan Tivibu Smart TV uygulaması üzerinden izleyebilirsiniz. Tivibu Go Sinema / Süper paketleri dahilinde SinemaTV kanalları ve SinemaHemen filmleri yer almaktadır.

www.tivibu.com.tr
444 0 375

D-Smart ve D-Smart GO ile nasıl izlerim?

Film Dizi veya Mega Paket abonesi olarak Sinema TV kanallarını izleyebilirsin. Üstelik D-Smart GO ile akıllı tv, akıllı telefon, bilgisayar ve tabletten de abone olduğun paket kapsamında bulunan SinemaHemen içeriklerini istediğin zaman istediğin yerden erişebilirsin. D-Smart GO uygulamasını indirip kullanıcı adı ve şifrenle üye girişi yapman yeterli.